Re-Rite OCR Çözümü
 

            Re-Rite OCR Çözümü

Toshiba e-STUDIO Modeli MFP niz sayesinde kağıt ortamındaki belgelerinizi değiştirilebilir (Word ®, Excel ® veya PDF ®) gibi elektronik dosyalara dönüştürebilirsiniz.

Toshiba MFP`nin gelişmiş tarama özellikleri bunları gerçekleştirebilir, bütün bunlar tek bir düğmeye dokunuşla olur. Çalışanlarınızın hemen kullanabileceği söz konusu tüm süreç tam otomatik biçimde yürütülmektedir. 

Cihazınızın çalışma biçimi şu şekildedir; Belgeler Toshiba E-STUDIO MFP cihazınızın belge besleme ünitesine yerleştirilir, kullanıcı kendine bir örnek şablon seçer ve çok kısa bir süre içinde dosyalar masa üstü bilgisayarınıza veya seçtiğiniz bir network sürücüsüne e-mail yoluyla ulaşır.

Sistem kullanıcı müdahelesi gerektirmediği gibi sık kullandığınız bir masa üstü uygulamasıyla dosyayı açıp üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği üzere (Microsoft Word ®, Excel ®, Adobe PDF ® hatta HTML)web sayfaları sayabileceğimiz bir kaç dosya türüdür.

Tabi hepsinden de önemlisi, e-bridge donanımlı RE-RITE ® düzelti sisteminin sunucu başına yalnızca tek bir lisans gerektirmesidir. Düşünün bir kere alacağınız bir lisansla sınırsız sayıda kullanıcınız sistemden yararlanabilecektir !

 


 
 
Mecidiyeköy mah.Dereboyu cad.Alaca İş Merkezi No:39/B Mecidiyeköy/Şişli-İSTANBUL 34387 90 212 233 0 100 / 4 Hat