DUYURU
 
  NEDEN ORİJİNAL ÜRÜN?

 

ÇEVRENİZLE UYUM İÇİNDEDİR
Orijinal Toshiba toner`ler çevresel faktörler de göz önüne alınarak imal edilmekedir. Dünyamızın zarar görmemesi için toner`lerin etiketleri dahi tam olarak geri dönüşümü sağlayan kabartma yada plastik etiket kullanılmaktadır. Ayrıca çalışma ortamına daha elverişli hale getirmek üzere zararlı tozlar ve ozon seviyeleri de azaltılmaktadır. Günümüzün çevre güvenliği kuralları ve bilgilerine uyumludur. 

KANSEROJEN MADDE İÇERMEZ!
Toshiba orijinal malzemeler için uygulanan MSDS (Material Safety Data sheet) testi vasıtası ile kullanılan kimyasalların insan sağlığına olan etkisi araştırarak, malzemelerin kesinlikle insan sağlığını tehdit etmediğini kanıtlar. Oysa taklit ve fason malzemeler de böyle bir uygulama yoktur.
Orijinal malzemelerin tabi tutuldukları bir diğer testte AMES testidir. Bu test sayesinde Toner ve Kullanım malzemelerinin içindeki kimyasalların insan genine yapacağı olumsuz etkiler incelenmekte ve Kansorojen madde içermediği ispatlanmaktadır.

MAKİNENİZİN PERFORMANSINI ARTTIRIR
Toshiba ürünleri ve makineleri üretildikleri versiyonlarda uyumlu olarak imal edilmektedir. Böylece Toshiba fotokopi makinesine uyumlu versiyonlarda toner kullanılarak, en tatminkar performansın elde edilmesi garanti altına alınmaktadır. 

EN YÜKSEK İMAJ KALİTESİ GARANTİSİNİ SAĞLAR
Toshiba fotokopi makinelerinin, sürekli keskin hatlara sahip kalitede imaj çıktıları verebilmelerini sağlamak üzere, orijinal Toshiba toner`lerde çok ince yapıda en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bunların içinde: uniform sarj tutma kabiliyeti, mikrometre spektrumunda tane ölçülerinde yapışma, mükemmel akıcılık, yüksek nem oranlarına hassas olmama ve uzun ömür sadece birkaç önemli özelliktir.
UYARI !!!
Toshiba Fotokopi Makineleri Yetkili Bayii olarak müşterilerimize karşı taşıdığımız sorumluluk gereği, yukarıda örneği sunulan yeni hologram ve metalik bandrolü bulundurmayan malzemelere itibar edilmemesi hususunu saygılarımızla bilgilerinize sunarız.
 
                   
                                              
ELEKTROMAK BÜRO MAK.PAZ.ve TİC.A.Ş.                                                        
İLTİŞİM İÇİN TEL: 0212-233 0 100 / 4 HAT
 

 

   
 

Mecidiyeköy mah.Dereboyu cad.Alaca İş Merkezi No:39/B Mecidiyeköy/Şişli-İSTANBUL 34387 90 212 233 0 100 / 4 Hat